Inloggen

Contact

Het Heerenlanden College bestaat uit twee locaties:

Locatie Eksterlaan MAVO - HAVO - VWO (tevens postadres)
Directeur de heer A. van Staalduine        E: A.J.van.Staalduine@heerenlanden.nl
Teamleider VWO: mevrouw M.Klopper     E:  M.C.Klopper@heerenlanden.nl
Teamleider HAVO: mevrouw A.de Laet   E: A.de.Laet@heerenlanden.nl
Teamleider MAVO: de heer P.Maas        E: P.Maas@heerenlanden.nl

Eksterlaan 48
4143 AC Leerdam
T:  0345 - 613531
F: 0345 - 638677
E:
adm@heerenlanden.nl

Locatie Joost de Jonge VMBO BB/KB
Directeur mevrouw J.Smid - Vink
T: 0345 - 638673          E: J.A.M.Smid@heerenlanden.nl
Teamleider meneer R.Blankevoort  ER.V.Blankevoort@heerenlanden.nl

Joost de Jongestraat 55
T0345 - 613531
F: 0345 - 638677
Eadm@heerenlanden.nl

Heeft u opmerkingen of vragen?
Vul het contactformulier in en wij proberen u zo spoedig mogelijk een antwoord te geven: contactformulier.




 
Heerenlanden College - Eksterlaan 48 - 4143 AC Leerdam - Tel. 0345-613531 | © 2009 Heerenlanden College