Terug naar nieuwsoverzicht

8 november: Doemiddag & Informatieavond

Geen reacties

In november organiseren wij twee doemiddagen waarop wij leerlingen van groep 7/8 graag kennis laten maken met onze school.

Op woensdag 8 november staat de doemiddag in het teken van de keuzeklassen, het tweetalig onderwijs en het laboratorium. Voor uw kind dé mogelijkheid om te ontdekken wat zijn/ haar talenten zijn. Inschrijven voor deze doemiddag kan via de site. ’s Avonds is er voor u als ouder/ verzorger een informatieavond waarop wij u graag vertellen waar wij voor staan, hoe wij onze leerlingen begeleiden en waarin Het Heerenlanden onderscheidend is ten opzichte van andere middelbare scholen. Voor deze avond hoeft u niet in te schrijven: U bent vanaf 19.00 uur van harte welkom!

Op woensdag 22 november worden er proeflesjes gegeven. Dit is voor uw kind een hele leuke manier om een schooldag op Het Heerenlanden te ervaren. De inschrijving voor deze middag start op 8 november.

 

 

Geplaatst 27 oktober 2017